خرید فالوور ایرانی اینستاگرام

سایت فالووران شما نه تنها شاخص بهترین زمان ارسال پست هر هفته هستند. فالووران یک پنل خدمات شبکه های اجتماعی است که برای خرید فالوور ایرانی اینستاگرام میتوانید از این سایت استفاده کنید. بعضی آنرا به نام های پنل فالوور ، پنل لایک یا پنل ممبر میشناسند ، ما در پنل فالووران تمام سرویس های هر شبکه اجتماعی را ارائه میدهیم. اگر قصد ارتقا برند خود را با استفاده ازفالوور اینستاگرام دارید، بهتر است به سرعت ترافیک پیج خود را بالا ببرید. سعی کنید پیج هایی که با فعالیت شما هم خوانی دارند را فالوو کنید و پیگیر فعالیت آنها در اینستاگرام باشید. در این شرایط ما با خرید فالوور فیک سعی میکردیم نظر مخاطبان را در نگاه اول جلب کرده و آنها را به دنبال کردن صفحه وادار کنیم. خب 2 روش اول که روشهای پولی و زمانبر هستند. طبق الگوریتم های جدید اینستاگرام، پستهای شما در این شبکه اجتماعی در صورتی در هشتگها در مقابل دید مخاطبان قرار میگیرد و همینطور در اکسپلور (آیکون ذره بین) به کاربران جدید نشان داده میشود که اول توسط مخاطبان خودتان پسندیده شود. امروزه کاربران با راهکارهای شناسایی فالوورهای فیک آگاه هستند. مخاطب امروز آن کسی است که خودش برای جلب توجه مخاطبانش در اینستاگرام و جذب فالوور به دنبال راهکارهای مختلف گشته، با فالوور فیک آشنا شده، روشهای تشخیص فالور فیک را یاد گرفته و به خوبی میتواند میان اینها تفاوت قائل شود.

فالوور فیک جلو رشد پیج را میگیرد!

این اولین دلیلی است که به خاطر آن میگویم نباید فالوور فیک بخرید. در همین راستا، یکی از انواع پروفایلهایی که از تعداد فالوور بالا را میطلبد تا منفعت زیادی را کسب کند، پروفایل کسب و کارهای مختلف میباشد زیرا افزایش دنبال کنندگان باعث افزایش فروش آنها میشود. فکر هوشمندانه ای به نظر می رسد زیرا محتوای شما در بستری آماده منتشر می شود و سریع تر رشد می کنید. فالوور فیک جلو رشد پیج را میگیرد! این فالوورهای واقعی و هدفمند هستند که میتوانند منجر به گسترده شدن هر چه بیشتر پیج شما شوند. شرکتهایی هستند که نرخ ریزش فالوور فروشی آنها بسیار کم است. متاسفانه خیلی از افرادی که به تازگی وارد دنیای شبکههای اجتماعی شدهاند، به محض مشاهده تبلیغاتی با عنوان “خرید فالوور ارزان” یا “خرید فالوور ایرانی” فکر میکنند با پرداخت پول و جذب آنها به پیجشان، قرار است از فردا تعداد بسیار زیادی مشتری پیدا کرده و محصولاتشان را بفروشند. افزایش پیدا می کند و در صورتی که پیج شما تجاری است به مشتریان و خریداران خدمات شما تبدیل خواهند شد. به این ترتیب تعداد دنبال کنندگان پیج اینستاگرام شما افزایش پیدا میکند. بنابراین امروز پیج اینستاگرامی که در ابتدای شروع چند هزار فالوور فیک میخرد، عملا خودش را در تله بیاعتمادی کاربران گیر انداخته و آنها را نسبت به خودش دلسرد میکند.

مثلا برای اینستاگرام ابزاری به نام instadub وجود دارد که میتواند اطلاعات چندین هزار اکانت اینستاگرام را در خود نگهداری کرده و به مدیرش اجازه مدیریت یکجا همه آنها را بدهد. این یعنی یک فرد به راحتی میتواند با یک سری ایمیل یا شماره تماس فیک و البته استفاده از این ابزار، صاحب چند ده هزار اکانت اینستاگرام شود. حتی با وجود داشتن سایت برای بیزینستان باز هم جای برند شما در یکی از اکانتهای اینستاگرام خالی است. یکی از بهترین مزیت های ربات های اینستاگرامی ارسال دایرکت خودکار است. بهترین سایت خرید فالوور اینستاگرام چه ویژگیهایی دارد؟ وارد پیجی شدهاید که فالور زیادی دارد و تعداد لایک پستها هم بالا است. از آنجا که هر چه تعداد فالوورهای یک پیج بیشتر باشد، احتمال بازدید از ویدیوها، لایک تصاویر و مشاهده پروفایل آنها توسط کاربران نیز افزایش مییابد و از آنجا که این روزها اکثر کسب و کارها برای معرفی خدمات و محصولات خود و افزایش فروش از اینستاگرام استفاده میکنند، جذب مخاطب و بازدید کننده یا همان فالوور از اهمیت بالایی برخوردار شده است و در همین راستا این افراد برای جذب مخاطب خود روشهای مختلفی به کار میبندند. فالوورهای فیک اگرچه می تواند برای یک بازه ی زمانی کارساز باشند، ولی همانطور که در بخش قبلی اشاره کردیم به کارگیری این نوع از فالوورها ریسک بالایی دارد و می تواند اثرات منفی به همراه داشته باشد.

خرید فالوور ایرانی اینستاگرام

این که وجود این نوع فالوورها باعث جلوگیری از رشد پیج میشود. چطور؟ الان به شما توضیح میدهم: ببینید، پیج اینستاگرام شما به طور کلی از 4 روش قابل رشد است:● تبلیغات کردن،● جذب مخاطبان در سایت و دیگر رسانهها و ارسال آنها به سمت پیج،● جذب مخاطب از هشتگها،● جذب مخاطب از طریق اکسپلور اینستاگرام. برای بسیاری از افراد این سوال مطرح است که در ابتدای راه چگونه میتوانند پیج خود را بالا ببرند و فالوور خارجی در ابتدای راه برای پیجشان جذب کنند تا بتوانند با توجه به تعداد اولیه بالاتر آنها مخاطبان دیگر را جذب پیج خودشان بکنند ضرورت افزایش فالوور: طبعا وقتی یک پیج شروع به فعالیت میکند تعداد فالوور های آن مهم خواهد بود و زمانی که یک پیج برای هدف تبلیغاتی و یا یک کسب و کار شروع فعالیت می کند در صورتی که ابتدای کار تعداد فالوور های آن پایین باشد دیگران به آن پیج اعتماد نمی کنند چراکه اغلب افراد در شبکههای اجتماعی تمایلی به فالو کردن یک پیج با عدد پایین تر است.

منبع: فالوووران