followeran

Jul 13, 2021

4 min read

بازیابی پیج اینستاگرام با فالووران

اگر در حساب خود عکسی از خودتان نداشته باشید، اینستاگرام فالووران به شما می گویید که تا زمان اثبات مالکیت شما به وسیله عکس، نمی تواند به شما کمکی کند. تجربههای خود را با ما در میان بگذارید تا بهبهترین روش برای این موارد دست پیدا کنیم. به صورت کلی غیر فعال شدن بازیابی اکانت اینستاگرام از طرف اینستاگرام دلایل زیادی دارد که اصلیترین دلیل آن میتواند اسپم شناخته شدن فعالیت شما باشد که ما در این مقاله خواستیم اگر حساب اینستاگرامتان به هر دلیلی غیر فعال شد راهی برای بازیابی اکانت اینستاگرام خود داشته باشید که این راهحل آن نیز قطعی نیست و اگر در اقدام اول جواب نگرفتید دوباره از اول اقدام کنید و اگر تا یک ماه اکانتتان فعال نشد دیگر از تلاش دست بردارید زیرا دیگر هیچ راهی برای بازیابی اکانت اینستاگرامتان وجود ندارد. دیسیبیل شدن اکانت اینستاگرام میتواند عوامل زیادی داشته باشد اما به صورت کلی اصلیترین دلیلی که میتواند اکانت شما از طرف اینستاگرام غیر فعال شود اسپمر شناخته شدن اکانت شما میباشد. دو مورد از جذابترین مباحث مطرح شده در پکیج آموزشی بازیابی اکانت اینستاگرام شامل بازگرداندن اکانت اینستاگرام بدون ایمیل و شماره میباشد. حال اکانت شما به همراه حساب های ایمیل و شماره ی متصل به اکانت نمایش داده می شود.

چرا سایت فالووران

در هر دو کادر باید رمز عبور جدیدتان را وارد کنید. در کادر سوم ایمیل ثبت شده در اکانت غیر فعال شده را وارد کنید البته باید به آن دسترسی داشته باشید. البته روشهایی مانند استفاده از اثر انگشت یا تشخیص چهره نیز وجود دارد و خبر بهتر اینکه موارد امنیتی روز به روز ارتقا مییابند و امنیت افراد در فضای مجازی نیز بهبود خواهد یافت. چند روش مختلف وجود دارد که با استفاده از آنها بتوانید امنیت پیج اینستاگرام خود را بالا ببرید. استفاده از نام خودتان یا فرزندان و حیوانات خانگی و ترکیب آنها با چند عدد ساده، یکی از ضعیفترین پسوردها را خواهد ساخت که در کمتر از یک ساعت میتوانند اکانت شما را هک کنند. ممکن است برای شما یک لینک ارسال کنند یا از شما بخواهند کد ارسالی را بر روی تکهای کاغذ نوشته، آن را در دست گرفته، عکسی برای اینستاگرام ارسال کنید که از هویت شما اطمینان حاصل کرده و اکانتتان را بازیابی کنند. با توجه به سهولت و گستردگی هک شدن حسابهای اینستاگرام ضروری است که نحوه بازیابی پیج اینستاگرام را فرا بگیریم؛ اما قبل از آن باید امنیت پیج اینستاگرام خود را افزایش دهید. در صورتی که اکانتتان را برای همیشه پاک کرده باشید، امکان بازیابی آن و حتی امکان استفاده از نام کاربری قبلیتان وجود ندارد.

بازیابی پیج اینستاگرام

اگر اکانت غیر فعال شده شما یک اکانت فروشگاهی بوده یعنی داشتید شغل خود را داخل اینستاگرام گسترش میدادید و اکانت خود را بیزینسی کرده بودید گزینه بله را انتخاب و در غیر اینصورت گزینه خیر را انتخاب کنید چون اکانت مربوطهای که ما در حال بازیابی اکانت اینستاگرام آن میباشیم تجاری بوده گزینه بله را انتخاب و ارسال را لمس میکنیم. ما در این بخش قصد داریم به یک مقوله مهم در اینستاگرام یعنی بازگردانی پیج اینستاگرام اشاره نماییم. در این مرحله روی عبارت let us know بزنید. در صورتی که از این اکانت برای گسترش بیزنس خود استفاده میکردید، گزینه Yes را بزنید. در مرحله آخر از شما خواسته میشود تا اطلاعات مربوط به اکانت بیزینسی خود را آپلود کنید که میتوانید آن را نادیده بگیرید و ارسال را بزنید. آیا تا به حال اکانت خود را از دست دادهاید؟ اما ما در کنار شما هستیم به شما آموزش دهیم که در زمان از دست دادن پیج از مطالب ما استفاده کنید .

منبع: پنل فالوووران

Love podcasts or audiobooks? Learn on the go with our new app.